Descriere
Achiziționarea calculatoarelor și echipamentelor electronice pentru oficiu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 15:23:34
Ultima modificare
16.02.2023 15:56:04
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
117,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -