Descriere
Servicii de consultanță în cadrul proiectului ”Îmbunătățirea serviciilor de aprovizionare cu apă și canalizare în orașul și raionul Cahul”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria municipiului Cahul
Codul fiscal/IDNO
1007601008340
Adresa
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 14:54:40
Ultima modificare
16.02.2023 15:05:02
MTender ID
Cod CPV
71800000-6
-
Servicii de consultanţă pentru alimentarea cu apă şi servicii de consultanţă în materie de deşeuri
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
800,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -