Descriere
Făină de grâu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Franzeluţa
Codul fiscal/IDNO
1002600004030
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Sarmizegetusa 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 14:24:48
Ultima modificare
16.02.2023 14:33:10
MTender ID
Cod CPV
15600000-4
-
Produse de morărit, amidon şi produse amilacee
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,200,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -