Descriere
Achiziționarea echipamentelor de gospodărie, scule, inventar și utilaje pentru curățenie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 14:16:17
Ultima modificare
16.02.2023 14:22:56
MTender ID
Cod CPV
44500000-5
-
Scule, lacăte, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanţuri şi resorturi
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
292,384.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -