Descriere
Miez de nucă grecească, roada anului 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Franzeluţa
Codul fiscal/IDNO
1002600004030
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Sarmizegetusa 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 13:31:43
Ultima modificare
16.02.2023 13:44:17
MTender ID
Cod CPV
03100000-2
-
Produse agricole şi horticole
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,700,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -