Descriere
Tractor communal cu echipament atasat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Gangura
Codul fiscal/IDNO
1009601000119
Adresa
MD 7721,
MOLDOVA,
s.Gangura,
Ialoveni,
s. Gangura, Raionul ialoveni
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Primaria Gangura Ialoveni Primaria
Telefonul de contact
026870238
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 12:20:50
Ultima modificare
20.03.2023 12:30:00
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
828,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -