Descriere
Procurarea rechizite de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Codul fiscal/IDNO
1007601010530
Adresa
MD-2023,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
stradela Haltei 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 16:36:58
Ultima modificare
16.02.2023 12:01:54
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Мебель
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
13,800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -