Descriere
Tractor agricol
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎS Şoldăneşti
Codul fiscal/IDNO
1004606002010
Adresa
MD-7201,
MOLDOVA,
or.Şoldăneşti,
Şoldăneşti,
str. 31 August 125
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 16:35:23
Ultima modificare
27.02.2023 10:02:29
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,300,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -