Descriere
Uniformă de serviciu (ghete tactice)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Vamal
Codul fiscal/IDNO
1006601000185
Adresa
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 16:10:09
Ultima modificare
15.02.2023 16:12:26
MTender ID
Cod CPV
18800000-7
-
Articole de încălţăminte
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
660,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -