Descriere
Produse de îngrijire personală
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP UCIMP DS
Codul fiscal/IDNO
1009600018430
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
mun. Chişinău, sec. Buiucani, str. Ciorbă Toma, 18A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 14:39:25
Ultima modificare
28.02.2023 14:00:00
MTender ID
Cod CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
80,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -