Descriere
Hîrtie A4
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1003600152743
Adresa
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 13:57:10
Ultima modificare
15.02.2023 14:03:40
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
120,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -