Descriere
Servicii de reparație a stratului de asfalt din partea str.A.Pușkin a Casei Guvernului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția generală pentru administrarea clădirilor Guvernului Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601001045
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piața Marii Adunări Naționale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 13:05:17
Ultima modificare
15.02.2023 13:05:17
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
433,333.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -