Descriere
Servicii de elaborare a Regulamentului cu privire la publicitatea exterioară în mun.Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Generală Arhitectură, Urbanism și Relații Funciare
Codul fiscal/IDNO
1007601010323
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 83
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 12:19:44
Ultima modificare
15.03.2023 11:53:03
MTender ID
Cod CPV
79400000-8
-
Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -