Descriere
Grătare din fontă și capace din fontă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 12:07:09
Ultima modificare
15.02.2023 12:16:20
MTender ID
Cod CPV
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,030,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -