Descriere
Achiziționarea biletelor de călătorie pentru transportarea călătorilor pe rutele locale din municipiul Orhei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. „Orhei Transport”
Codul fiscal/IDNO
1013606001556
Adresa
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. Unirii, nr. 61
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 10:48:49
Ultima modificare
15.02.2023 10:48:49
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
132,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -