Descriere
Aparate de uz casnic (electrocasnice)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.02.2023 10:33:30
Ultima modificare
15.02.2023 10:47:51
MTender ID
Cod CPV
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
143,622.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -