Descriere
Servicii de întreţinere a imprimantelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 17:08:43
Ultima modificare
14.02.2023 18:48:52
MTender ID
Cod CPV
50310000-1
-
Repararea şi întreţinerea maşinilor de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
83,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -