Descriere
Achiziția lucrărilor de restaurarea blocurilor B, B1 și V1 a edificiului Muzeului Național de Artă al Moldovei, de pe str. 31 august 1989, nr.115
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MUZEUL NATIONAL DE ARTA AL MOLDOVEI I.P.
Codul fiscal/IDNO
1003600069289
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
31 August 1989 nr.115
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 17:04:32
Ultima modificare
31.03.2023 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
45210000-2
-
Lucrări de construcţii de clădiri
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
117,743,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2023 -
01 aprilie 2023 -