Descriere
Anvelope și acumulatoare auto
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă
Codul fiscal/IDNO
1006601000543
Adresa
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi, 69
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vasilii Bodarev
Telefonul de contact
022-78-51-60
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 16:37:15
Ultima modificare
07.03.2023 17:35:24
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
58,333.32
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -