Descriere
Servicii de evacuare, transportare a deşeurilor menajere solide
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția de poliției a mun. Chișinău
Codul fiscal/IDNO
1006601000808
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Tighina 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 16:20:47
Ultima modificare
14.02.2023 16:27:27
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
368,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -