Descriere
Echipament tehnic pentru Casa de Cultura din satul Bolduresti, raionul Nisporeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Boldurești
Codul fiscal/IDNO
1007601006508
Adresa
6415,
MOLDOVA,
s.Boldureşti,
Nisporeni,
satul Boldurești, raionul Nisporeni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 16:06:26
Ultima modificare
14.02.2023 16:36:42
MTender ID
Cod CPV
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
51,125.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -