Descriere
servicii de reîncărcare și regenerare a cartușelor pentru imprimante
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECŢIA REGIONALĂ ,,CENTRU"
Codul fiscal/IDNO
1006601000521
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Doina 102
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 15:39:21
Ultima modificare
24.02.2023 15:00:01
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
26,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -