Descriere
Servicii de intretinere de rutina si reparatia curenta a drumurilor cu litera L ale CR Ialoveni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliu Raional Ialoveni
Codul fiscal/IDNO
1013601000624
Adresa
MD-6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 14:58:32
Ultima modificare
16.02.2023 12:29:17
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,445,016.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -