Descriere
Băututi nealcoolice (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 12:26:59
Ultima modificare
14.02.2023 13:01:12
MTender ID
Cod CPV
15900000-7
-
Băuturi, tutun şi produse conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
318,670.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -