Descriere
Reparația Străzii Mitropolitul Varlaam, or. Drochia. L=0,90 km, Actualizat 2023.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria orasului Drochia
Codul fiscal/IDNO
1007601001651
Adresa
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
str Independentei 15 A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 11:46:19
Ultima modificare
16.02.2023 12:29:19
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
10,368,587.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -