Descriere
Filtre antibacteriene de unica folosință pentru aparatul BTL-08 Spiro pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Ftiziopneumologie "Chiril Draganiuc"
Codul fiscal/IDNO
1003600151724
Adresa
MD 2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Constantin Vîrnav 13
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gabriela Lisenco
Telefonul de contact
022 572 213
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 11:45:14
Ultima modificare
14.02.2023 11:47:57
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
108,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -