Descriere
Servicii de deservire tehnică și reparații curente a automobilelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Moldelectrica
Codul fiscal/IDNO
1002600004580
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. V. Alecsandri, 78
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorica Voinovan
Telefonul de contact
0-22-25-31-31
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 11:24:48
Ultima modificare
22.02.2023 10:00:01
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
6,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -