Descriere
Anvelope
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Moldelectrica
Codul fiscal/IDNO
1002600004580
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. V. Alecsandri, 78
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorica Voinovan
Telefonul de contact
0-22-25-31-31
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 11:20:24
Ultima modificare
14.02.2023 16:17:32
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
517,300.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -