Descriere
Saci pentru deșeuri medicale (conform specificației atașate)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Oncologic
Codul fiscal/IDNO
1003600151023
Adresa
MD,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Testemitanu 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 11:19:40
Ultima modificare
14.02.2023 11:22:40
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -