Descriere
Achizitionare de vehicul si echipamente de dezepezire,intretinere a spatiilor verzi pentru s.Hiliuti r.Riscani
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Hiliuti
Codul fiscal/IDNO
1007601003068
Adresa
MD-5622,
MOLDOVA,
s.Hiliuţi (r-l Rîşcani),
Rîşcani,
s.Hiliuti
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 11:08:51
Ultima modificare
14.02.2023 11:08:51
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
814,166.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -