Descriere
Consumabile și dispozitive medicale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 10:46:11
Ultima modificare
15.02.2023 10:44:21
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
111,925.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -