Descriere
Reparația capitală a clădirii Centrului de Sănătate din str. Chișinăului 108 or. Cricova
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria or. Cricova
Codul fiscal/IDNO
1007601010183
Adresa
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str. Chișinăului, 90
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 10:37:04
Ultima modificare
17.02.2023 14:09:13
MTender ID
Cod CPV
45450000-6
-
Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
10,853,981.30
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -