Descriere
Achiziționarea combustibilelor (peleți)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Soroca ,,A.Prisacari"
Codul fiscal/IDNO
1003607150209
Adresa
3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
str.M.Kogălniceanu 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 10:36:50
Ultima modificare
14.02.2023 10:39:23
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
397,800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -