Descriere
Lucrări de reparație a rețelelor electrice exterioare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Oncologic
Codul fiscal/IDNO
1003600151023
Adresa
MD,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Testemitanu 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.02.2023 10:04:26
Ultima modificare
20.02.2023 09:00:00
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
155,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -