Descriere
Reparația străzii intravilan în comuna Parcova satul Parcova, raionul Edineț
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Parcova
Codul fiscal/IDNO
1007601007310
Adresa
MD4636,
MOLDOVA,
s.Parcova,
Edineț,
s.Parcova
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 19:15:24
Ultima modificare
23.02.2023 15:14:28
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,498,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -