Descriere
Extinderea terenului și construcția gardului la grădinița ,,Andrieș” din s. Sîrma rnul Leova amplasat pe terenul cu nr. cadastral 5737113.118 și nr. Cadastral 5737113.117 str. Prieteniei nr.9. (Etapa II )
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Sirma
Codul fiscal/IDNO
1007601005844
Adresa
6328,
MOLDOVA,
s.Sîrma,
Leova,
s.Sîrma
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 16:15:37
Ultima modificare
15.02.2023 14:07:31
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
655,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -