Descriere
Reactive imunologie genetica
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Oncologic
Codul fiscal/IDNO
1003600151023
Adresa
MD,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Testemitanu 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 16:11:43
Ultima modificare
14.02.2023 10:29:21
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
163,433.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -