Descriere
Tractor cu lamă și remorcă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria comunei Burlănești
Codul fiscal/IDNO
1007601007321
Adresa
4620,
MOLDOVA,
s.Burlăneşti,
Edineț,
Burlănești
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 15:35:51
Ultima modificare
13.02.2023 15:50:14
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
771,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -