Descriere
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Valea Mare
Codul fiscal/IDNO
1007601001868
Adresa
3651,
MOLDOVA,
locality,
Ungheni,
s.Valea Mare, r. Ungheni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 15:20:24
Ultima modificare
13.02.2023 16:32:10
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
653,345.81
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -