Descriere
Servicii de brosurare si copertare a mapelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Proprietatii Publice
Codul fiscal/IDNO
1006601001090
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piata Marii Adunari Nationale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Alexandru MUSTEATA
Telefonul de contact
022222315
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 15:12:30
Ultima modificare
13.02.2023 15:17:22
MTender ID
Cod CPV
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -