Descriere
Achiziționarea utilajului tehnologic pentru debitarea, calibrarea blocurilor și plăcilor de calcar la S A. „Mina din Chişinău”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
S.A. "Mina din Chişinău"
Codul fiscal/IDNO
1003600119988
Adresa
MD-2020,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Calea Orheiului 90 A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 11:17:47
Ultima modificare
13.02.2023 11:50:18
MTender ID
Cod CPV
42600000-2
-
Maşini-unelte
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
166,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -