Descriere
Articole de menaj, de uz casnic și articole de catering
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Centru
Codul fiscal/IDNO
1003600153267
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 11:13:49
Ultima modificare
13.02.2023 11:13:49
MTender ID
Cod CPV
39200000-4
-
Accesorii de mobilier
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
184,094.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -