Descriere
Reactivi și consumabile de laborator
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SPITALUL RAIONAL OCNIȚA
Codul fiscal/IDNO
1003604150806
Adresa
7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
strada Sănătății nr.20
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 11:10:04
Ultima modificare
15.02.2023 12:47:37
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
240,210.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -