Descriere
TRACTOR
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria com. Tomaiul Nou
Codul fiscal/IDNO
2008023012145
Adresa
6332,
МОЛДОВА,
г.Леова,
Леова,
Tomaiul Nou
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 11:06:19
Ultima modificare
13.02.2023 11:06:19
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Тракторы
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
513,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -