Descriere
Servicii veterinare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000196
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Hristina Luchianciuc
Telefonul de contact
022259610
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
10.02.2023 17:03:07
Ultima modificare
10.02.2023 17:14:20
MTender ID
Cod CPV
85200000-1
-
Servicii veterinare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
35,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -