Descriere
Procurarea brichetelor Gimnaziul Petrunea r.Glodeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul Petrunea
Codul fiscal/IDNO
1016620000712
Adresa
MD-4929,
MOLDOVA,
s.Petrunea,
Glodeni,
Petrunea
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.02.2023 16:41:17
Ultima modificare
13.02.2023 16:10:33
MTender ID
Cod CPV
39200000-4
-
Accesorii de mobilier
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
367,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -