Descriere
Apa potabila
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia regionala Nord
Codul fiscal/IDNO
1010601000346
Adresa
4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
str. Independentei, 60
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.02.2023 16:13:02
Ultima modificare
10.02.2023 16:55:10
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
16,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -