Descriere
Fierărie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.02.2023 16:17:18
Ultima modificare
09.02.2023 16:39:10
MTender ID
Cod CPV
44310000-6
-
Articole din sârmă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
311,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -