Descriere
Deplasări de serviciu peste hotare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Nationala a Arhivelor
Codul fiscal/IDNO
1006601004138
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Gh. Asachi nr.67,,B"
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.02.2023 16:03:55
Ultima modificare
09.02.2023 16:03:55
MTender ID
Cod CPV
60400000-2
-
Servicii de transport aerian
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
66,670.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2023 -
01 decembrie 2023 -