Descriere
Tractoare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Întreprinderea de Stat Întreprinderea pentru Silvicultură Orhei
Codul fiscal/IDNO
1003606007845
Adresa
3501,
MOLDOVA,
locality,
Orhei,
Vasile Lupu 166
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.02.2023 15:42:22
Ultima modificare
10.02.2023 11:42:31
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,040,800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -